Selské Baroko 2012 O pohár města Soběslav

V roce 2012 jsme ve spolupráci s VCC Soběslav zorganizovali velký sraz, výstavu a jízdu veteránských vozidel malebnou krajinou Jižních čech. Akce s názvem "Selské Baroko 2012 - O pohár města Soběslav" se setkala s neočekávaným zájmem.

Vozy a posádky

Vozy a posádky

Každý účastník akce dostal v cíli jízdy pamětní list s unikátní fotografií pořízenou profesionálním fotografem během technické přejímky vozidel. Soubor všech těchto fotografií byl dále k dispozici na pamětním CD.

Startování jízdy

Startování jízdy

Start jízdy probíhal po ukončení výstavy a divácké soutěže přímo z náměstí v Soběslavi. Účastníci objeli náměstí a vyrazili na trasu, která je následně přivedla do překrásné přírody a malebných památkových rezervací jihočeského selského baroka.

Cíl a vyhlášení výsledků

Cíl a vyhlášení výsledků

Cíl jízdy byl v autokempu ATC Karvánky, kde po vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích a předání pohárů a věcných cen obdrželi účastníci pamětní listy a CD s fotografiemi pořízenými v průběhu dne. Zajištěno bylo také občerstvení ve formě pečeného masa a zábava. Někteří účastníci využili příležitost a přenocovali.

Předměty ze soutěže

Předměty ze soutěže

Kromě pohárů a medailí pro vítěze obdrželi všichni účastníci čepici s vyšitým logem a další pamětní předměty.

Divácká soutěž

Divácká soutěž

I pro diváky jsme měli soutěž. Odevzdané hlasovací lístky byli slosovány o věcné ceny.