Přihlášky na Selské Baroko 2022 otevřeny

Přihlášky na soutěž Selské Baroko 2022 - O pohár města Veselí n. Lužnicí jsou otevřené od 14.7.2022 do 18.8.2022

baroko_s_datem_200.png

Soutěž se jede v sobotu 20.8.2022, sraz jako v předchozích letech na náměstí ve Veselí n. Lužnicí.

Přihlašování je již tradičně možné prostřednictvím portálu veteranakce.cz Prosíme zájemce o účast o přihlášení předem, šetří to náš i Váš čas v den akce. Jako poděkování za spolupráci Vám nabízíme drobnou slevu na startovném.

 

Informace pro účastníky:

Sraz na náměstí ve Veselí nad Lužnicí, příjem vozidel bude otevřen od 8:00 do cca 9:30 hodin.

Cena startovného pro předem přihlášeného je 350,- Kč (stroj + řidič + stravenka pro řidiče). Při registraci na místě je cena 450 Kč. Každá stravenka pro spolujezdce stojí 150kč. Přihlášky předem na stránce veteranakce.cz nejsou závazné ale výrazně urychlí příjem. Proto prosíme všechny, aby se raději zaregistrovali předem a pokud nemohou přijet, nic se nestane. Navíc nabízíme slevu 100kč na startovném při registraci předem! A prvních 100 přihlášených dostává maličky dárek navíc.

Při příjmu do soutěže obdržíte tašku s materiály, která bude mimo jiné obsahovat váš jízdní výkaz. Do něj ihned vyplňte své startovní číslo!. Dále vylepte startovní číslo na/do svého vozidla. Startovní číslo nesmí bránit v výhledu z vozidla a nesmí zakrývat osvětlení.

V době od 8:20 do 10:20 bude ve spolupráci s infocentrem města Veselí n. Lužnicí probíhat Soutěž Elegance, která bude vyhlášena v 10:30 hod.

Zároveň si v průběhu této doby splníte první soutěžní úkol, který bude umístěn na náměstí.

V 10:55 proběhne rozprava s účasníky za přítomnosti delegovaného sportovního komisaře AVCC AČR.

Start do soutěže bude probíhat od 11:00 hodin. Pozor, letos vyjíždíme z náměstí směrem doprava "nahoru". Dbejte pozor a sledujte mapu a itinerář trasy.

Trasa soutěže vás zavede do krásných vesniček kde postupně splníte vědomostní a douvednostní úkoly. Při jízdě dbejte na všechny platné předpisy v silničním provozu. Trasa je v maximální míře vedena po vedlejších komunikacích.

Cíl soutěže je opět tradičně v obci Bošilec, kde s podporou místních a pod vedením starosty, pana Drse, na vás již tradičně čeká spousta zábavy, občerstvení a hudba. Limit pro dojezd do cíle je 15:20.

Zveřejnění výsledků proběhne ihned po vyhodnocení, tedy zhruba v 16:30. Po zveřejnění bude dán prostor 30 minut dle Národních sportovních řádů, pro podání případných protestů. Pokud nebude žádny, nebo po jejich vyřešení, budou výsledky oficiální a vyhlášení vítězů proběhne v 17:00 hodin.

Zábava v obci Bošilec bude pokračovat dlouho do noci a všichni účastníci jsou zváni, aby zde strávili příjemnou srpnovou soboru.