Pozvánky na naše soutěže 2020

V letoším roce bychom si Vás rádi dovolili pozvat hned na dvě naše akce začleněné do Mistrovství ČR Poháru historických vozidel AVCC AČR.

Naše soutěže v roce 2020
>>Naše soutěže v roce 2020
pozvTNnka_na_baroko1.png pozvTNnka_na_kZIemeZNnTrk__2_1.png

Vážení příznivci historie na kolech! Náš klub v letošním roce, jako jediný, pořádá dvě soutěže začleněné do Mistrovství ČR poháru historických vozidel AVCC AČR. Dovolujeme si Vás tedy pozvat na tyto akce.

  • 20.6.2020 - Veteráni pod Křemešníkem

Soutěž je k 7.4.2020 bohužel zrušena kvůli situaci spojené s nemocí COVID-19.  

 

Po rozhodnutí ředitele závodu Veteráni pod Křemešníkem a povolení vlády ke shromáždění do 300 osob, bylo rozhodnuto uspořádat sraz veteránů. Akce se bude konat na Hánově mlýně 20.6.2020 od 9:00 h. bez startovného. Na místě bude možné zakoupit občerstvení s posezením. V průběhu setkání proběhne symbolická jizda po okolí.
Prosíme zájemce aby nás kontaktovali ať už na email vlach001@seznam.cz nebo na tel. čísle 731 141 948 , z důvodu zajištění dostatečného množství občerstvení.
Budeme se těšit na všechny kdo se chtějí zúčastnit  Váš tým veteránistů.

                                                                                                                                                                                                                                                                

  • 22.8.2020 - Selské Baroko 2020 - O pohár města Veselí n. Lužnicí

Informace k soutěži SELSKÉ BAROKO  :

Vzhledem k tomu, že v letošním roce bylo MŘ PHV zrušeno a počet startujích, posádek, organizátorů a činovníků v obcích na kontrolních stanovištích je každoročně kolem 320ti lidí, bez diváků, soutěž zatím dle současných kritérií pořádána být nemůže. Zvažujeme soutěž se startem z Veselí nad Lužnicí, jízdou po trase a dojezdem do Bošilce jako zábavnou projížďku bez startovného , ale s pamětními listy na toto mimořádné období. Dle situace Vás budeme informovat.  Mgr. Eduard Masařík pověřený organizací soutěží klubu v roce 2020. 

 

Pro více informací kontaktujte ředitele soutěže pana Zdeňka Brádku na tel. 603 445 243.